Magazin

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları

Reklam

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 13 Temmuz Salı gününün günlük burç yorumları…

13 Temmuz Koç burcu yorumu

Bugün, yerinizde duramıyor ve kendi niyetleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Kısa yolların kelam konusu olacağı eğlenceli gezmeler gündeme gelecek. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alacağınız bir gün içindesiniz. Uzun müddettir,istediğiniz ortamlarda bulanamıyordunuz. Artık kendinizi daha da yeterli söz edebileceksiniz.

13 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün işinizle ilgili yeni açılımlar kelam konusu. Tekliflere karşı kayıtsız kalarak önünüzün açılmasını engelliyorsunuz. Halbuki size yeni çıkarlar sağlayacak olumlu bir periyoda girdiniz. Şartlarınızın değişimiyle alışkanlıklarınızın olumsuz etkilemesinden çekiniyor olabilirsiniz.

13 Temmuz İkizler burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz durumun değerlendirmesini tekrar yapmalısınız. Bugün, geçmişinizle ilgili egolarınız gündeme gelebilir. Eski isteklerinizin tekrar şekillendirmek, size yalnızca vakit kaybettirecek. Ailenizle ilgili hoş sürprizler oluşabilir. Özlediğiniz ortamları yaşamanız için, elinize hoş fırsatlar geçecek.

13 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Fikirlerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün, bâtın planlarınızı saklama muhtaçlığı içindesiniz. Etrafınızdaki şahıslarla yaratıcılığınızı birleştirerek, yeni hususların araştırmalarını yapmalısınız. Kendinizi sınamaktan vazgeçin. Hayli başarılı bir gün içindesiniz.

13 Temmuz Aslan burcu yorumu

Çok taraflı kişiliğinizi vurgulamak istiyor ve çalışmalarınızda başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Kaprisli değilsiniz lakin karışık işlere de tahammülünüz yok. Hayallerinizi yaşama geçirme konusunda ivedi etmezseniz sonuç alabilirsiniz.

13 Temmuz Başak burcu yorumu

Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu tarafta yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan bireylerle ahenk içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Etrafınızda olan aksiliklerden etkilenmek istemiyorsunuz.

13 Temmuz Terazi burcu yorumu

Kaliteli beraberliklerden yana olduğunuz için gireceğiniz ortamları ona nazaran seçiyorsunuz. Bugün, uzun müddettir görmediğiniz dostlarınızın davetlerine karşılık vereceksiniz. Paylaşımlarınız gitgide artarak, motivasyon gücünüzü arttırıyor.

13 Temmuz Akrep burcu yorumu

Ortak çalışmalar içinde olmak partnerinizi keyifli edecek. Bugün çocuklarınızın bir grup sıkıntıları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Onları duygusal manada motive etmelisiniz. Yapacağınız en mantıklı davranış, içsel sesinizi dinlemektir.

13 Temmuz Yay burcu yorumu

Yapmayı planladığınız çalışmalar için gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bugün, başlatacağınız yeni durum işleriniz için, biraz beklemeyi tercih etmelisiniz. Sizi sıkan durumlardan ferdî gayretinizle kurtulabilirsiniz. Ailenizin sizin üzerinizde farklı bir tesiri var. Bütçenizi gözden geçirmenizde yarar var.

13 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Ani reaksiyonlarınız yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, yakınlarınızın sıkıntılarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir kısmını de etkin hale getirebilirsiniz.

13 Temmuz Kova burcu yorumu

Güçlü gücünüzü etrafınıza sunmak ve ülkülerinizi gerçekleştirmek için hiçbir pürüz yok. Bugün, paylaşımlarınızda çoka kaçabilir ve etrafınızda hak etmeyen şahıslara taviz verebilirsiniz. Cömert ve şanlı istekli yapınız, her vakit sizi ön plana çıkarırken, yanlış şahıslarla sizi karşı karşıya bırakabiliyor. Sezgisel istikametinizi kullanmalısınız.

13 Temmuz Balık burcu yorumu

Bağlantı kurmanın günün kurtarıcısı olduğunu farkedeceksin. Şayet beşerler ne düşündüğünü yahut ne hissettiğini bilmiyorlarsa, onlarla muhatap olmanın zorlaştığını göreceksin. Bir tartışma yahut konuşma başlatmaktan çekinme; birinci adımı sen at. Tahminen de bir müddettir, çatışmadan kaçındığın için kıymetli bir mevzuyu bir bireye açmaya çekiniyorsun. Artık bu sıkıntı üzerine konuşmanın tam vakti.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu