Genel

Among Us gibisi Suspect Mystery Mansion, taşınabilir aygıtlar için fiyatsız olarak yayınlandı

Reklam

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Wildlife Studios’un yaptığı Amon Us gibisi taşınabilir oyun Suspect Mystery Mansion, taşınabilir aygıtlar için yayınlandı.

Suspect Mystery Mansion şu anda iOS ve Android aygıtlar için App Store ve Google Play üzerinden fiyatsız olarak erişime açıldı. Oyunun boyutu yaklaşık 220 MB. Oyunun mağaza sayfalarını, tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Malikanede gizemli bir cinayeti çözmek üzere davet edildin!

9 gerçek oyuncuyla birlikte oynayarak gizemli cinayeti çözmeye çalış. Katilin kim olduğunu bulmak için soruşturma misyonları gerçekleştir. Ancak dikkatli ol, kolay bir misyon olmayacak: Katiller kümenin içinde ve soruşturmayı “baltalamak” için ellerinden geleni yapacaklar!

Çeşit ortalarında sen ve başka oyuncular, katillerin kimler olabileceğini tartışacaksınız. Bu toplumsal çıkarım oyununda herkes birer kuşkulu. Entegre sesli sohbet özelliğini kullanarak canlı bir halde öteki oyuncularla tartış. Ceset neredeydi? Herkes neredeydi? Hangi misyonları gerçekleştiriyorlardı? Kiminle konuşuyorlardı? Kim kuşkulu davranıyordu?

Tartıştıktan sonra oyun, oy vermeni isteyecek. Şüpheliyi malikaneden çıkarmak için içgüdülerine güvenerek oy ver. Lakin dikkatli ol: Günahsız bir konuktan şüphelenerek malikaneden atılması için oy verirsen katillerin oyunu kazanmalarına yardımcı olursun!

Oyunu en yakın arkadaşlarınla yahut benzeri marifet düzeyine sahip, oyunun belirleyeceği öbür oyuncularla oynamayı seçebilirsin.

Bu oyun daima geliştirilmeye devam ediyor ve yeni haritalar, misyonlar ve özellikler seni bekliyor. Suspects, tüm arkadaşların ve aile üyelerinin birlikte tadını çıkarabileceği bir oyundur!

Suspects: Mystery Mansion Wildlife Studios Limited Oyunlar Fiyatsız 217.7 MB

Suspects: Gizemli Malikane Wildlife Studios Aksiyon Fiyatsız 141M

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu