Ekonomi

Bu Altcoin Herkesi Şaşırtıyor! 3 Analist: Sırada Bu Dev Düzeyler Var

Reklam

Tanınan altcoin Solana (SOL), artık herkesi şaşırtıyor. Günlük grafikte SOL, mevcut piyasa hassaslığına karşı hareket etti ve tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 43,61 dolara ulaştı. Küçük bir düşüşün akabinde, kripto para ünitesi 7 günlük (%65,3) ve 30 günlük grafikte (%207,2) daha da büyük çıkarlarla 40 dolardan süreç görüyor. Pekala artık sırada hangi düzeyler var?

Günlük grafikte yükseliş eğiliminde SOL – Kaynak: Tradingview

Kaleo: Tanınan altcoin Solana (SOL) artık 50 doları hedefliyor!

Anonim analist “Kaleo”, SOL fiyatlarının dinamiklerini yakından takip ediyor. 30 dolarlık köşegeni oluşturup kırdıktan sonra SOL, daha sonra bu aralıkta daha yüksek düzeylere ulaştı ve Kaleo’nun dediği üzere “HFT direncini aştı”. SOL/BTC paritesinde, fiyat 0.0007 BTC’yi aştığında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmayı başardı. Bu yükselişli fiyat hareketinden etkilenen analist, Solana’nın bir sonraki amacını 50 dolar olarak belirledi.

Öte yandan tanınan analist Altcoin Sherpa, geçen gün nispeten düşük hacimli SOL süreçlerine işaret etti. Analist optimist, lakin SOL’un “birikim özelliklerinin” kısa vadeli bir gerilemeye işaret ettiğine inanıyor. Mevcut eğilim bu iddiası takip ederse SOL, uzun müddet kripto parayı tutmak isteyen yatırımcılar için güzel bir başlangıç ​​noktası sunabilir.

Kaynak: Kaleo

İşte Solana’nın potansiyel ve kesin amacı

Solanians, platform ile ademi merkeziyetçi bir türev borsası olan Serum Projesi ortasındaki işbirliğinin finansal sistemi “çoğaltma ve daha uygun performans göstermesini sağlama” potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Solanians, Solana’nın kripto alanındaki iş hacmini düzgünleştirmeye ve TPS’yi “önümüzdeki iki yıl içinde” 50.000’den 500.000’e çıkarmaya odaklanan tek proje olduğuna inanıyor. Böylece Solana, klâsik ödeme ağlarının, VISA ve Mastercard’ın, yapılandırılmış eserlerin ve pay senedi piyasasının kimi pahalarını alabilir. Solanians hususa yönelik şunları söyledi:

Lakin Serum Projesi, benimsenme yolunda bir yol sunuyor. Şimdiden, dünyanın en güçlü büsbütün on-chain DEX’ine sahip ve ekosistem süratle büyüyor. Serum’un yapısı da benzersizdir ve ekosisteme birçok yarar sağlayabilir.

CoinGecko tarafından derlenen bir rapora nazaran, Solana geliştirici aktivitesinde bir artış gördü ve Chainlink (LINK), Elgorand (EGLD) ve Bitcoin’in (BTC) gerisinde 4. sırada yer alıyor. SOL ekosistemi süratle büyüyor ve Serum Projesi halihazırda otomatik bir piyasa yapan, staking, borç verme ve borçlanma, likidite toplayıcıları ve sentetik varlıklar sunuyor.

Kaynak: Solanians aracılığıyla Coingecko bilgileri

Adam Cochran: Altcoin fiyatı 152 dolarlık bir düzeye ulaşabilir

Analist Adam Cochran, Solana’nın yalnızca rakiplerinin (Binance Smart Chain, Ethereum) piyasa pahasının bir kısmını ele geçirmesi durumunda 152 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğini kestirim ediyor. Adam Cochran tahminine şunları ekledi:

Fakat bu, piyasada hiçbir büyüme olmadığını varsayar ve bu mevcut yörüngelerde naif görünüyor. Önümüzdeki yıl pazarın %15 bile muhafazakar bir büyüme oranında, bu pazarı yakalayabileceğini varsayarak yeni yılda 300 – 350 dolar aralığına bakabileceğimizi düşünüyorum.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu