Ekonomi

Dogecoin (DOGE)’den Yeni Rekor: 0.50 Dolar Aşıldı!

Reklam

Dogecoin (DOGE) 0.50 doları kırdı ve tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.53 dolara ulaşmış durumda. Bu yükseliş, eToro’nun coin’i platformunda listelemesinin akabinde geldi.

Dogecoin, tanınan bir markanın Twitter’da DOGE’dan bahsetmesi, eToro listelemesi ve MLB biletleri için ödeme yolu olarak kullanılmasıyla insanların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Birebir vakitte coin’in fiyatı 0.53 dolarla tüm vakitlerin en yüksek düzeyine fırladı.

Dogecoin (DOGE) fayda sağlayan son gelişmeler

Shiba Inu’dan ilham alan latife coin’i, geçtiğimiz birkaç ay içinde birçok ünlüden onay aldı. Yıllardır varlığa açık olarak dayanak veren Elon Musk’tan sonra çılgınlığa katılanlar ortasında Snoop Dogg, Mark Cuban ve NBA kadrosu ve daha fazlası vardı.

Cuban’a nazaran çok sayıda şirket, Dogecoin’i yasal bir para ünitesi olarak pozisyonunu sağlamlaştıracak bir ödeme aracı olarak tanıttı. Bu özel kabul, profesyonel beyzbol grubu Oakland Athletics’ten daha fazla dayanak aldı.

Hayranlar 3 Mayıs – 6 Mayıs tarihleri ​​arasında 100 DOGE ile bilet satın alabilecek.

Daha evvel Snickers ve Mars markaları tarafından bahsedilen latife coin’i, artık bir öteki ABD markası olan Slim Jim’in de dikkatini çekti. Şirket yakın vakitte “toplumu reddet, Doge ol” şejlinde gizemli bir tweet attı ve DOGE hashtag’ini ekledi.

DOGE, artık BMW’den daha büyük

Global olarak benimsenmesinin ışığında, DOGE’un fiyatı yılın başından beri yükseliyor. Kripto para, 0,005 dolardan süreç görüyordu, fakat ünlülerin daima etkileşimleri ve üstte belirtilen başka tüm gelişmeler sonraki aylarda bedelini artırdı.

Dogecoin şu anda 63 milyar doları aşan piyasa bedeli ile 5. en büyük kripto para ünitesidir. Kripto para ünitesi sanayisinin dışında, coin’in piyasa bedeli, BMW, MetLife, Honda Motor Co, Vodafone Group ve daha fazlasını aştı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu