Oyun

HP, HyperX’i Satın Alma Süreçlerini Tamamladı

Reklam

HP Inc., Kingston Technology Company ‘nin oyun ünitesi olan HyperX ‘i satın alma sürecinin tamamlandığını duyurdu.

Bu satın alma ile HP’nin oyun ve etraf üniteleri segmentindeki Ferdî Sistemler işinde var olan büyüme stratejisi destekleniyor.

HP Inc. Ferdî Sistemler Lideri Alex Cho yaptığı konuşmasında; “HyperX ‘in muvaffakiyete ulaşmasına vesile olan çalışanlarını HP ‘de resmi olarak ağırlamaktan memnunluk duyuyoruz. HyperX, oyuncular ortasında sadık bir takipçi kitlesi oluşturdu ve bizler de HyperX markasını daha da güçlendirmeyi dört gözle bekliyoruz.” diyerek kelamlarına şöyle devam etmiştir. “Bu satın alma, geleceğin teknolojik tecrübelerini yaratmak, kıymetli partnerliklere erişmek ve yeni büyüme kaynaklarının önünü açmak üzere yeteneklerimizi daha da ileriye taşıyacak.”

HyperX ‘in ödüllü eser portföyü, kulaklıklar, klavyeler, mouselar, mouse padler, USB mikrofonlar ve konsol aksesuarları dahil olmak üzere çeşitli oyun etraf ünitelerini kapsamaktadır.

Daha evvel de açıklandığı üzere, sürecin satın alma fiyatı 425 milyon dolardır. Satın almanın, kapanışı takip eden birinci tam yılında GAAP dışı bir temelde HP ‘ye eklenmesi bekleniyor.

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu