Oyun

HyperX, Red Bull Racing Esports Kadrosunun Sponsoru Oldu

Kingston Technology Company, Inc.’in oyun birimi HyperX, Resmi Etraf Ünitesi Ortağı olarak Red Bull Racing Esports takımıyla güçlerini birleştirdiğini duyurdu.

Red Bull Racing Esports, rekabet avantajı sağlamak ve e-spor yarışlarını bir sonraki düzeye taşımak için hem eğitimlerinde, hem de yarışlarda pazar önderi HyperX ‘in oyun farelerine, klavyelerine ve ödüllü Cloud kulaklıklarını kullanacak.

Gerçekleşen bu iştirakle birlikte HyperX, gruba ilişkin setlerde, otomobillerde ve oyun için görünümlerinde de yer alacak.

HyperX, oyun tecrübesini geliştiren, rahatlık ve oynanabilirlik sağlayan kaliteli etraf üniteleri üreterek, profesyonel oyuncuların 30 dakika, hatta altı saat süren çekişmelerde bile keskin ve odaklanmış kalmalarını sağlayarak dünya çapındaki oyun toplulukları ortasında haklı bir üne kavuşmuştur.

HyperX-EMEA Lider Yardımcısı Paul Leaman yaptığı konuşmasında; “Red Bull, ister CANLI arena turnuvaları, ister yarışlar düzenlesin, HyperX ile uzun müddettir iştirak içerisindeydi. Bu nedenle ortaklığımızı Red Bull Racing Esports ekibinin sponsorluğunu da içerecek formda genişletmek de doğal bir süreç oldu.” diyerek kelamlarına şöyle devam etmiştir, “Red Bull ‘un insanları ve fikirleri “kanatlandırır” sloganı ile markamız ortasında büyük bir sinerji görüyoruz. HyperX de oyun kültürünü şekillendirme ve her bireyi ellerinden gelenin en uygununu yapmalarını sağlama tutkusuyla hareket etmektedir.”

HyperX Cloud oyun kulaklıkları serisi, Red Bull Racing Esports şoförlerinin kıymetli bilgileri kaçırmamasını sağlamak için sırf en yüksek kalitede ses sunmakla kalmaz, tıpkı vakitte hafiftir. Kulaklıklarda ve baş bantlarında bulunan HyperX imzalı hafızalı köpük özelliği ile en güzel konforu garanti eder.

Red Bull Racing Honda Pazarlama Şefi Oliver Hughes, “Espor grubumuzun genişlemesinden ve muvaffakiyetinden inanılmaz derecede gurur duyuyoruz. Bu da bizim bu alandaki öbür pazar başkanlarıyla ortak olmamızı sağlıyor.” diyerek, “Böylesine geniş bir simülasyon yarışı serilerinde rekabet üstünlüğü sağlamak, eğitim ve müsabakalar esnasında da mutlak odak ve konsantrasyonu müdafaaya dayanmaktadır. Şoförlerimiz çok büyük hacimli sesli ve görsel bilgileri inanılmaz derecede süratli işler ve dikkatleri dağılmadan anında reaksiyon vermeleri gerekir. Yanlışsız etraf ünitelerine sahip olmak da bizler için çok değerli. Hasebiyle HyperX ile olan yeni paydaşlığımız, sim yarışçılarımızın ses tecrübesini ve rekabet gücünü artıracak. ” demiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu