Oyun

Itopya Beylikdüzü Mağaza İlginin Odağı Oldu

2020 Kasım ayında hem farklı lokasyonlardaki müşterilerine daha rahat ulaşabilecekleri hem de hizmet ağını genişletmek emeliyle 750 metrekarelik bir alana kurulan Itopya Beylikdüzü mağazası oyun severlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Itopya Beylikdüzü mağazası, şirketin Acıbadem şubesinde de olduğu üzere dünyanın en büyük teknoloji markalarına ilişkin gaming eserlerine mesken sahipliği yapıyor. Bunun en büyük hedeflerinden birisinin müşterilerine, mağazalarını ziyaret ettiklerinde en yeterli hizmet kalitesini sunmanın yanında, internette arayıp merak ettikleri eserleri diledikleri halde kolay kolay test etme imkânı tanıyacak bir platform oluşturmak olduğunu söyleyen Itopya yetkilileri, mağazada daha pek çok imkanı oyun severlere tanıyor.

Beylikdüzü Itopya mağazası içerisinde eser sergileme alanlarının haricinde, müşterilere dayanak sağlamak hedefiyle kurulmuş müşteri hizmetleri kısmı ve müşterilerin kullanımına açık olarak bir de kafeterya da bulunurken,  yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik çözümler sunulmaya devam ediyor.

Bu süreçte özellikle oyun severlerin ağır ilgisinden mutlu olduğunu tabir eden şirket yetkilileri, oyun severlere şu iletisi iletiyor: 

“Acıbadem mağazamızdan farklı bir konsepte sahip olması nedeniyle E-5 karayolu üzerindeki Beylikdüzü mağazamıza, açıldığı günden beri İstanbul’un birçok farklı yerinden de ağır bir ilgi olmuştur. Tüm bu ilgiden ötürü tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.”

Itopya Hakkında

Itopya IT ve Gaming eserlerin perakende satışını gerçekleştiren, yenilikçi mağazacılık anlayışı ve gelişmiş web mağazası özellikleriyle müşterilere teknolojik tahliller sunan bir markadır. Birinci mağazasını Acıbadem’de açan Itopya, kısa müddet içerisinde ikinci şubesini de Beylikdüzü ilçesinde açtı. Keyifli müşteri ve keyifli çalışma arkadaşı prensibiyle yola çıkan Itopya, her gün yenilenen kampanyalarıyla itopya.com üzerinden ziyaretçilerine en aktüel eser gamını sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu