Ekonomi

OKCoin COO’su: Kârlı Ticaret! Dogecoin Yatırımcıları Buna Hazır Olmalı

Reklam

Tanınan Bitcoin ve kripto para borsası OKCoin’in baş işletme sorumlusu Jason Lau, Dogecoin (DOGE)’e yatırım yapan herkesin son derece yırtıcı ve değişken bir seyahate hazır olması gerektiğini söylüyor.

OKCoin’in baş işletme sorumlusu: Dogecoin hala kimileri için kârlı bir ticaret

Bitcoin ve kripto para borsası OKCoin‘in baş işletme sorumlusu Jason Lau, Kitco’ya Reddit’teki Wall Street Bets topluluğunun, başlangıçta bir göğüs olarak başlayan kripto paraya yüksek ilgi göstermeye devam ettiğine inandığını söyledi. Jason Lau’a nazaran, kurumlar Dogecoin’e pek ilgi göstermediğinden, yatırımcılar altcoin’de daha büyük dalgalanmalar ve kısa vadeli kâr fırsatları bekliyor. Jason Lau bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Açıkçası eğlenceli ve beşerler ardına geçiyorlar ve iletisini yayıyorlar, bilirsiniz, bu para bir köpekle ilgili. Bunun hakkında konuşmak çok eğlenceli. Dogecoin’in viralliği çok yüksek… Son yedi gündeki Dogecoin, Bitcoin yahut Ethereum’a kıyasla hala müspet. Hala, en azından haftalık bazda, kimileri için kârlı bir ticaret.

Jason Lau: Dogecoin’e yatırım yapan herkes son derece yabanî ve değişken bir seyahate hazır olmalı!

Jason Lau, ana akım kripto kabulünün geldiğini ve teknoloji şirketlerinde benzeri düzenlemeleri öngördüğünü söylüyor. Ayrıyeten Jason Lau, Bitcoin ve kripto paranın yasadışı faaliyetler için yaygın olarak kullanıldığı fikrinin abartıldığını söylüyor. Jason Lau bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin ve Blockchain süreçleri şeffaftır ve açık bir Blockchain üzerindedir. Bu nedenle herkes içeri girip neler olup bittiğine bir göz atabilir… Hükümetler ve kuruluşlar bunu anladıkça, Bitcoin saldırısının yahut FUD’unun bu açısı dağılacaktır.

OKCoin COO’su Jason Lau, Dogecoin (DOGE)’e yatırım yapan herkesin son derece yırtıcı ve değişken bir seyahate hazır olması gerektiğini de vurguluyor.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu