Teknoloji

Psychonauts 2’den Eğlenceli Bir Güncelleme Videosu Paylaşıldı

Reklam

Psychonauts 2 duyurusu geldiğinde çok sevinmiştik, kendisinin gelmesini de sabırsızlıkla bekliyoruz. Her ne kadar çıkış tarihi halen ilan edilmemiş olsa da yapımcısı Tim Schafer, oyunun bu yıl içerisinde çıkış yapacağı konusunda ısrarcı, oyunun bahar güncelleme videosunda da bunun altını çizmiş.

Videoda oyundan sahnelere de yer verilirken, geliştirme süreciyle ilgili hususlar da paylaşılmış. Düzenleme çalışmaları, buglar ile mücadele, test sürecinde tespit edilen sorunların ne şekilde çözüldüğü, ekip toplantıları, oyun müzikleri derken pek çok şey görüyoruz. Ama videoyu daha eğlenceli kılan detaylar da mevcut.

Video tam Tim Schafer’e yakışacak cinsten olmuş. Schafer’in Covid aşısı olduğu sahne, “aşılarla mikroçip enjekte ediyorlar” göndermesi ve finalde saçlarını kesen Schafer’in öncesi ve sonrası fotoğrafı 🙂 Schafer, renkli kişiliğini bu videoya da yansıtmış.

Schafer, videoda oyunun çıkış tarihini henüz açıklayamadığını ama Psychonauts 2’nin 2021 yılı içinde çıkacağını, çok yakında yeni bir tanıtım videosu geleceğini söylüyor. Biz de dört gözle bekliyoruz, yakından takipteyiz.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu