Genel

Sevilen açık dünya rol yapma oyunu Dragon Quest Builders 2, Xbox Game Pass’e geliyor

Reklam

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Square Enix‘in yaptığı açık dünya rol yapma oyunu Dragon Quest Builders 2‘den Xbox sahiplerine ve Xbox Game Pass abonelerine hoş bir haber geliyor üzere duruyor.

Geçtiğimiz saatlerde Dragon Quest Builders 2, Microsoft Store üzerinden listelendi. Oyunun 4 Mayıs 2021’de çıkacağı yazıyor. Ayrıyeten oyun sırf Xbox’a gelmekle kalmayıp tıpkı vakitte Xbox Game Pass kütüphanesine de eklenecek üzere duruyor. Sayfayı buradan kendiniz inceleyebilirsiniz. 

Dragon Quest Builders 2, 2019 yılında Nintendo Switch, PC ve PlayStation 4 için yayınlanan bir oyundu ve çıktığı yıl bir epey konuşulmuş ve sevilmişti. Bu türlü bir oyunun Xbox Game Pass’e eklenmesi de bir epey sevindirici. Kısa bir müddet içerisinde resmi olarak bir duyuru yapılacaktır ve o vakit PC için de Game Pass’e eklenip eklenmeyeceği belirli olacaktır.

Mayıs ayı Xbox Game Pass için tekrar dolu bir ay olacak üzere duruyor. FIFA 21‘in EA Play aracılığıyla mayıs ayında Xbox Game Pass’e geleceği daha öncesinde açıklanmıştı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu