Ekonomi

Türk Bitcoin Borsası 3 Yeni Altcoin Listeliyor! İşte Detaylar…

Reklam

Türkiye’nin en eski Bitcoin ve kripto para borsalarından olan BtcTurk, 3 yeni altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, profesyonel kullanıcılar için oluşturulan BtcTurk | Pro platformuna üç yeni kripto para ünitesini ekliyor.

Yerli Bitcoin borsası BtcTurk, 3 yeni altcoin listeliyor

Yerli Bitcoin ve kripto para borsalarından BtcTurk, yeni bir kripto para listeleme duyurusunda bulundu. Borsanın profesyonel kullanıcılar için oluşturulan BtcTurk | Pro platformuna 3 yeni altcoin piyasası geliyor. Bu kripto paralar şunlardır: Synthetix (SNX), Polygon (MATIC) ve Basic Attention Token (BAT). Borsa resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada şu tabirlere yer verdi:

Synthetix (SNX), Polygon (MATIC) ve Basic Attention Token (BAT) Btcturkpro’da! Yatırma ve çekme süreçleri başladı. Türk Lirası ile alım satım süreçleri ise 29 Nisan Perşembe günü başlıyor.

BtcTurk | Pro’nun açıklamasına bakılırsa borsada, “BAT, SNX ve MATIC” için para yatırma ve çekme süreçleri bugün başlatıldı. Kripto paralarda, Türk Lirası ile alım satım süreçleri ise 29 Nisan Perşembe günü başlıyor.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu