Genel

Zoom, iştirakçileri tıpkı sanal odada birleştiren Immersive View özelliğini başlattı

Reklam

Zoom, toplantı sahiplerinin, görüntü iştirakçilerini ve web semineri panelistlerini tek bir sanal art planda düzenlemesine imkan tanıyan yeni Immersive View özelliğini duyurdu.

Zoomtopia 2020‘de duyurulan Immersive View, toplantı sahiplerinin, görüntü iştirakçilerini tek bir sanal art planda bir ortaya getirmesini sağlıyor. Sınıfta, toplantı odasında, konferans oditoryumunda yahut arkadaşlarınızla sohbet etmek için en sevdiğiniz yerde olma hissini yaşatmak için, Immersive View, belli bir ortama 25’e kadar iştirakçi yerleştirmeniz imkan tanıyor.

Daha gerçekçi ve eğlenceli toplantı ortamı

Toplantı ve web semineri sahipleri, Zoom’un Immersive View görünümünü, Hoparlör yahut Galeri Görünümünü seçtikleri üzere seçebiliyorlar. Tam Ekran Görünümü etkinleştirilirken, toplantı sahipleri, iştirakçileri otomatik yahut manuel olarak seçtikleri bir sanal sahneye yerleştirme seçeneğine sahip olacak. Toplantı sahipleri ayrıyeten iştirakçileri o sahne etrafında kolaylıkla hareket ettirebilecek ve hatta daha doğal bir tecrübe için iştirakçilerin fotoğrafını tekrar boyutlandırabilecekler.

Zoom Immersive View artık Windows ve macOS işletim sistemlerinde, Zoom 5.6.3 yahut daha üstünü kullanan tüm Fiyatsız ve Pro hesaplar için kullanılabilir durumda. Öbür tüm hesap tipleri için de web portalı aracılığıyla etkinleştirilebilir.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu