Ekonomi

Zoom’dan tahlil geliştiricilere 100 milyon dolarlık fon

Reklam

Zoom’un müşterilerinin nasıl bir ortaya geldiği, bağlantı kurduğu ve iş birliği yaptığı konusunda temel oluşturacak tahliller geliştirmek için 250.000 dolar ila 2,5 milyon dolar ortasında başlangıç yatırımı alacağı açıklandı. Zoom Apps Fonu’nun bu bağlamda eserleri hayata geçirecek geliştiricilere yatırım yapacağı biliniyor.

Zoom’un kurucusu ve CEO’su Eric S. Yuan, yaklaşık on yıl evvel kurduğu şirketinin bugünkü haline gelmesinde erken yatırımcıların rolünün büyük olduğunun altını çizdi. Yuan açıklamasında, “Geçtiğimiz yıldan çıkardığım en değerli ders, toplantıları üretken ve eğlenceli tutmamız gerektiğiydi. Umarım Zoom Apps Fonu, müşterilerimizin daha keyifli toplantılar gerçekleştirmesine ve daha meselesiz bir halde bizimle iş birliği yapmasına yardımcı olur. Platformumuzun gelişmesinin ayrıyeten girişimcilere yeni işler kurmalarında katkı sağlayacağını düşünüyorum.” dedi.

2011 yılında San Jose Kalifornia’da kurulan Zoom Görüntü Communications, kullanıcılarının görüntü öncelikli tümleşik bağlantı platformu, masaüstü bilgisayarlar, telefonlar, taşınabilir aygıtlar ve konferans odası sistemleri ortasında görüntü toplantılar, webinarlar ve sohbet gerçekleştirmelerini sağlıyor.

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu